קורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי

אם אתם בעניין של קורקרינט חשמלי אז MUST לכם לקרוא את הכתוב מטה.

ELECTRIC SCOOTER

קורקינט חשמלי הוא פתרון תחבורתי מצוין עם טכנולוגיה ירוקה ושורה ארוכה של יתרונות ביחס לפתרונות אחרים כמו מכונית פרטית, תחבורה ציבורית והדבר הכי קרוב אליו אלו האופניים החשמליים. קורקינט חשמלי אינו דורש רישוי או ביטוח ועם הקורקינט גם לא צריך לדאוג מפקקים ומציאת חניה. הקורקינטים החשמליים בעלי מאפיינים שונים, לצד קורקינטים בטוחים ואמינים יש גם מוצרים מסוכנים שרצוי להימנע מהם. אז אם בחרתם בקורקינט חשמלי, אז אתם חייבים לקרוא את זה.

היכן קונים:

חשיבות רבה לשאלה. המקור הבטוח ביותר לקניית קורקינט חשמלי יהיה בחברה מוכרת ומבוססת, רצוי עם 2-3 סניפים. כך תבטיחו לעצמכם שהחנות לא "תעלם" ברגע שתזדקקו לה ושתקבלו מענה לכל שאלה או בעיה שיתעוררו במהלך השימוש בקורקינט.

אחריות:

תמיד תשאלו מה כוללת האחריות, אצלנו נותנים אחריות גם על משומשים שלנו אומנם לתקופות קצרות יותר.

תו התקן:

ישנן חברות שהקורקינטים שלהם מגיעים למהירויות מאוד גבוהות וברור שזה לא חוקי, אנו נתקלנו בקורקינטים שאינם חוקיים בישראל גם עם 2 מנועי 1000 וואט ושרשום עליהם 250 וואט, בתאונה קלה שהמשטרה ומשרד התחבורה יבדקו לכם את הכלי לא יעניין אותם איפה רכשתם, יעניין אותם שאתם רכשתם ואתם האשמים הראשיים ולאחר מכן החנות שמכרה לכם, מדובר בארוע פלילי שיכול להגיע עד למספר שנות מאסר.

כלים אלו אינם מיועדים למהירויות גבוהות, הכידונים שלהם עלולים להישבר, הסוללה עלולה להתחמם ולעשות נזק ולראיה כלים אלו נמצאים לרוב בתיקונים, הכלים שלנו כל כך אמינים שבקושי תבקרו אותנו במהלך ה 3-4 שנות רכיבה על הכלי שלכם.

כידונים נשברים:

דגמים רבים של קורקינטים חשמליים מגיעים עם כידונים שנשברים אשר גורמים לתאונות ולפעמים קטלניות, קורקינטים שתרגישו מייד בחופש בכידון אשר יגרום לכם לחוסר יציבות. אצלנו זה לא יקרה, הסיטיבאג - קונינג והקונינג איימקס הינם הקורקינטים האמינים והאיכותיים בישראל.

לבדוק את איכות הסוללה והדברים הקטנים:

יש שוני רב מאוד באיכות של הקורקינטים החשמליים בשוק. הסיטיבאג - קונינג מיוצר במפעל הגדול בעולם לקורקינטים חשמליים, מדובר בקונצרן טאיווני שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם, רק בסטיבאג קונינג ובקונינג איימקס הסוללות מגיעות מוגנות בתוך קייס ייחודי והמפעלים מייצרים מאות אלפי קורקינטים בשנה.כל שאר הקורקינטים בישראל נחשבים לפחות איכותיים ואנו מזמינים את כלל הקורקינטים בישראל להגיע לאחת החנויות שלנו ולבקש לבצע השוואה פנימית ושל הכידון ולראות מה זה רמת גימור ואיכות ללא תחרות בעליל!

קורקינט חשמלי איכותי חייב להיות בטיחותי ומורכב היטב – בדקו את החיבורים בין חלקיו, את איכות הברגים (אצלנו רובם נירוסטה שאינם מחלידים) את צמות הכבלים, את הבלם ואת הגלגלים – אם זה נראה כאילו כל אחד מהם הגיע ממקור אחר והגימור וההרכבה נעשו בחופזה, פשוט אל תקנו.

מקצועיות:

קונינג בישראל משנת 2013, את החנות הראשונה פתחנו בדולפינריום תל אביב, משם גדלנו לעוד מספר חנויות ושווקים נוספים, בין היתר קונינג חברת בת של קבוצת קשרים פלוס אשר לה גם מחלקת נדל"ן גדולה ובין היתר קונינג משתדלת לרכוש את החנויות שלה, אנו מיבאים אופניים חשמליים וקורקינטנים חשמליים איכותיים בלבד, אנו היחידים בישראל עם 5 שנות אחריות על מנועים (על האיימקס וסיטיבאג). 

בשנת 2021 קונינג תתחיל להיות משווקת למאות חנויות בארה"ב.

8 פריט(ים)

לדף

Set Descending Direction

8 פריט(ים)

לדף

Set Descending Direction
1