אופניים חשמליים

אופניים חשמליים

ELECTRIC BIKE

פתרון תחבורתי מצוין עם טכנולוגיה ירוקה ושורה של יתרונות למול פתרונות כמו מכוניות, תחבורה ציבורית והדבר הכי קרוב אליו אלו הקורקינטים החשמליים. אופניים חשמליים אינם דורשים רישוי או ביטוח ועם האופניים גם לא צריך לדאוג מפקקים ומציאת חניה. האופניים החשמליים בעלי מאפיינים שונים, לצד אופניים איכותיים ואמינים ישנם גם כלים מסוכנים. בחרתם באופניים חשמליים... תקראו מטה.

היכן קונים?

בטוח ביותר לקניית אופניים חשמליים בחברה מוכרת עם נסיון של 5 שנים ומעלה. כך תבטיחו לעצמכם שהחנות לא "תעלם" ברגע שתזדקקו לה ושתקבלו מענה לכל שאלה או בעיה שיתעוררו במהלך השימוש באופניים.

אחריות!

תמיד תשאלו מה כוללת האחריות, אצלנו נותנים אחריות גם על משומשים שלנו אומנם לתקופות קצרות יותר.

תו התקן

כלל האופניים שלנו בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומעבדות הנחשבות בעולם לדוגמה: INTERTEK, TUV, SGS.

איכות הסוללה והדברים הקטנים

שוני רב מאוד באיכות של האופניים החשמליים בשוק. קונינג מיוצר במפעלים האיכותיים בעולם, המפעלים עומד בסטנדרטים מחמירים, בדיקות האיכות מתבצעות מספר פעמים תוך כדי הרכבה וכל כלי מקבל "תעודת זהות" אישית. 

אופניים חשמליים חייבים להיות בטיחותיים ומורכבים היטב – בדקו את איכות הברגים (אצלנו רובם נירוסטה שאינם מחלידים) את צמות הכבלים, את הבלמים ואת החישוקים, את איכות המטען, צמגים עם או בלי מחזירי אור וביטנה כפולה נגד פנצ'רים, הפדלים, זרועות הפדלים פשוטים או איכותיים, השפיצים, הכידון, מערכות ההילוכים, שרשרת...

מקצועיות 

קונינג בישראל משנת 2013, את החנות הראשונה פתחנו בדולפינריום תל אביב, משם גדלנו לעוד מספר חנויות ושווקים נוספים ובשנת 2021 קונינג יפתחו את הסניפים הראשונים שלה בארצות הברית, קונינג תצא עם שורה של פיתוחים חדשים לשנת 2021 לארץ ולשאר העולם, בין היתר קונינג חברת בת של קבוצת קשרים פלוס אשר לה גם מחלקת נדל"ן גדולה ובין היתר קונינג משתדלת לרכוש את החנויות שלה, אנו מיבאים גם קורקינטנים חשמליים איכותיים בלבד, אנו היחידים בישראל עם 3 שנות אחריות על מנועים ועם שנתיים על שלדות (תלוי בדגמים). 

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.

1