אופניים חשמליים

אופניים חשמליים

ELECTRIC BIKE

זה פתרון תחבורתי מצוין עם טכנולוגיה ירוקה ושורה של יתרונות למול פתרונות כמו מכוניות, תחבורה ציבורית והדבר הכי קרוב אליו אלו הקורקינטים החשמליים. אופניים חשמליים אינם דורשים רישוי או ביטוח ועם האופניים גם לא צריך לדאוג מפקקים ומציאת חניה. האופניים החשמליים בעלי מאפיינים שונים, לצד אופניים איכותיים ואמינים ישנם גם כלים מסוכנים. בחרתם באופניים חשמליים... תקראו מטה.

היכן קונים?

בטוח ביותר לקניית אופניים חשמליים בחברה מוכרת עם נסיון של 5 שנים ומעלה. כך תבטיחו לעצמכם שהחנות לא "תעלם" ברגע שתזדקקו לה ושתקבלו מענה לכל שאלה או בעיה שיתעוררו במהלך השימוש באופניים.

אחריות!

תמיד תשאלו מה כוללת האחריות, אצלנו נותנים אחריות גם על משומשים שלנו אומנם לתקופות קצרות יותר.

תו התקן

ישנן חברות שהאופניים שלהם מגיעים למהירויות גבוהות וברור שזה לא חוקי, אנו נתקלנו באופניים גם עם מנועי 1000 וואט ושרשום עליהם 250 וואט, בתאונה קלה שהמשטרה ומשרד התחבורה יבדקו לכם את הכלי לא יעניין אותם איפה רכשתם, יעניין אותם שאתם רכשתם ואתם האשמים הראשיים ולאחר מכן החנות שמכרה לכם, מדובר בארוע פלילי שיכול להגיע עד למספר שנות מאסר.

כלים אלו אינם מיועדים למהירויות גבוהות, הכידונים שלהם עלולים להישבר, הסוללה עלולה להתחמם ולעשות נזק ולראיה כלים אלו נמצאים לרוב בתיקונים, הכלים שלנו כל כך אמינים שבקושי תבקרו אותנו במהלך ה 3-4 שנות רכיבה על הכלי שלכם.

הבלמים שלהם במהירויות גבוהות יקרסו ואתם עלולים להסתכן בתאונה קטלנית ואז תספרו שהאופניים שלכם נסעו רק 40-50 קמ"ש.

איכות הסוללה והדברים הקטנים

יש שוני רב מאוד באיכות של האופניים החשמליים בשוק. קונינג מיוצר באחד המפעלים האיכותיים בעולם, המפעל עומד בסטנדרטים המחמירים בעולם, בדיקות האיכות מתבצעות מספר פעמים תוך כדי הרכבה וכל כלי מקבל מעיין תעודת זהות אישית. 

אופניים חשמליים איכותיים חייבים להיות בטיחותיים ומורכבים היטב – בדקו את איכות הברגים (אצלנו רובם נירוסטה שאינם מחלידים) את צמות הכבלים, את הבלמים ואת החישוקים, את איכות המטען, צמגים עם או בלי מחזירי אור וביטנה כפולה נגד פנצ'רים, הפדלים, זרועות הפדלים פשוטים או איכותיים, השפיצים, הכידון, מערכות ההילוכים...

מקצועיות 

קונינג בישראל משנת 2013, את החנות הראשונה פתחנו בדולפינריום תל אביב, משם גדלנו לעוד מספר חנויות ושווקים נוספים, בין היתר קונינג חברת בת של קבוצת קשרים פלוס אשר לה גם מחלקת נדל"ן גדולה ובין היתר קונינג משתדלת לרכוש את החנויות שלה, אנו מיבאים גם קורקינטנים חשמליים איכותיים בלבד, אנו היחידים בישראל עם 3 שנות אחריות על מנועים ועם שנתיים על שלדות (אופני קונינג עם סוללה פנימית). 

2 פריט(ים)

לדף

Set Descending Direction

2 פריט(ים)

לדף

Set Descending Direction
1